FTTX-PT-M16 FTTH 16 Nwayo Bwat Tèminal Aksè Fib Optik
Nimewo Modèl:  FTTX-PT-M16
Mak:Softel
MOQ:10
gou  Monte sou miray oswa monte sou poto
gou  Kapab travay pou plizyè bilding rezo FTTx
gou Tout-an-yon pou épissage, divize ak distribisyon fib
Detay pwodwi
Paramèt teknik
Dimansyon ak Chemen Kab
Manyèl Enstalasyon
Telechaje
01
Deskripsyon pwodwi
Deskripsyon kout
FTTX-PT-M16Bwat Tèminal Aksè Fibli nesesè e popilè nan deplwaman FTTH la.
Karakteristik Fonksyonèl
Kounye a, ann plonje nan espesifikasyon FTTX-PT-M16 la: Kondisyon anviwònman: Tanperati travay: -40°C a +85°C Imidite relatif: ≤85% (+30°C) Presyon atmosferik: 70KPa a 106Kpa Fich done teknik prensipal: Pèt ensèsyon: ≤0.15dB Pèt retou UPC: ≥50dB Pèt retou APC: ≥60dB Fich done teknik pwoteksyon kont zèklè: Rezistans izolasyon ant aparèy tè a ak pati metal bwat la pa mwens pase 2×104MΩ/500V (DC); enfrawouj ≥2×104MΩ/500V. Vòltaj reziste ant aparèy tè a, kò bwat la, ak pati metal li yo pa mwens pase 3000V (DC)/min, san pann oswa flambaj; U≥3000V.
Materyèl PC+ABS
Gwosè (A*B*C) 319.3 * 214 * 133mm
Kapasite Maksimòm 48
Gwosè Enstalasyon (Foto 2) D * E 52 * 166 * 166mm
Nan pi gwo dyamèt kab la (mm) 8 ~ 14mm
Gwosè maksimòm twou branch lan 16mm
Adaptè PC SC/A ki enpèmeyab 16
Egzijans anviwònman an
Tanperati Travay -40℃ ~ +85℃
Imidite Relatif ≤85% (+30 ℃)
Presyon Atmosferik 70KPa ~ 106Kpa
Espesifikasyon akseswa optik
Pèt ensèsyon ≤0.3dB
Pèt retou UPC ≥50dB
Pèt retou APC ≥60dB
Lavi ensèsyon ak ekstraksyon >1000 fwa
Espesifikasyon teknik ki reziste loraj
Aparèy koneksyon tè a izole ak kabinè a, epi rezistans izolasyon an mwens pase 2MΩ/500V(DC).
IR≥2MΩ/500V
Vòltaj ki reziste ant aparèy koneksyon tè a ak kabinè a pa mwens pase 3000V (DC) / min, pa gen twou, pa gen flanbo; U ≥ 3000V